Skip to content

DNS терапія

DNS-ТЕРАПІЯ - це реабілітаційний напрямок який базується на принципах кінезіології розвитку і на нейрофізіологічних принципах функціонування опорно-рухового апарату.

ЩО ТАКЕ DNS-ТЕРАПІЯ

DNS (динамічна нейром’язева стабілізація) – це cтабілізація спрямована відновлення нормальної рухової активності людини. Стимуляція рефлексів руху, що задіяні на етапі раннього дитинства, спрямована на перепрограмування центральної нервової системи, корекцію стереотипів дихання та рухів у дорослому віці.

Методика ДНС ґрунтується на принципах онтогенезу дітей першого року життя. У цей період дитина проходить шлях від можливості лежати на спині до прямоходіння на двох ногах, причому цей розвиток у дитини закладено генетично і відбувається рефлекторно, підсвідомо, не вимагаючи спеціальних вправ, і при здоровій центральній нервовій системі відбувається приблизно в одних і тих же часових рамках.

 

КОМУ ПОТРІБНА DNS-ТЕРАПІЯ

 • реабілітація пацієнтів з болем у спині та суглобах
 • реабілітація спортсменів після травм
 • захворювання та обмеження функції хребта (сколіоз, кривошия, деформація стоп);
 • реабілітація уражень ЦНС (ДЦП, інсульт);
 • реабілітація після хірургічного лікування на хребті та суглобах (ендопротезування, видалення грижі та ін.);
 • Реабілітація пацієнтів після гострого запаморочення

ДНС ДОЗВОЛЯЄ ЛЮДИНІ ЗГАДАТИ ЗАКЛАДЕНИЙ У ДИТИНСТВІ ІДЕАЛЬНИЙ ПАТТЕРН РУХУ І ТИМ САМИМ УБЕРЕГТИ ХРЕБЕТ ТА СУГЛОБИ ВІД ПЕРЕВАНТАЖЕНЬ

ЯК ПРОХОДИТЬ DNS-ТЕРАПІЯ

ДНС-терапія складається з кількох частин:

 • Мануальної терапії, яка дозволяє підготувати суглоби та хребет до вправ;
 • Рефлекторної активації по Войту, яка дозволяє включити глибокі м’язи корпусу перед вправою;
 • Вправи в закритому та відкритому кінематичному ланцюгу. Вправи ґрунтуються на позиціях дитини в онтогенезі першого року життя: опора на лікті, опора на руки, повзання тощо.

На першому етапі за допомогою DNS-методик фахівець аналізує та оцінює якість функціональної стабільності. По суті, за допомогою спеціальних вправ лікар порівнює те, наскільки механізм стабілізації пацієнта відрізняється від механізму стабілізації здорової дитини. Адже саме в дитинстві генетично активується та формується ідеальна стабілізація, на яку ще не встигли вплинути шкідливі побутові звички, спортивні травми та сидячий спосіб життя.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ:

 • Формування правильних дихальних стереотипів та активацію внутрішньочеревного тиску
 • Відпрацювання природних та правильних стереотипів руху
 • Розвиток глибокої мускулатури, що стабілізує хребет, таз та грудну клітину
 • Вироблення правильної координації рухів між м’язами антагоністами
 • Відпрацювання природних та правильних стереотипів руху

Методика DNS – це вищий пілотаж у реабілітаційній медицині та спортивній практиці. Це тонка робота на рівні рефлексів та нервової системи. Вона чудово підходить і пенсіонерам, і спортсменам Олімпійської збірної.

DNS-ТЕРАПІЯ В АКСІС

Лікування хребта та суглобів в центрі Аксіс здійснюється за допомогою передових європейських методик. Лікар допоможе підібрати необхідну реабілітаційну програму по відновленню опорно-рухового апарату, що гарантує позбавлення від болю і дискомфорту та повернення до активного способу життя.

Щоб записатися на первинну консультацію та замовити індивідуальну розробку програми реабілітації та відновлення хребта та суглобів, достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати нам.

 

Зворотній зв'язок

  Інші послуги:

  12.07.2022

  ERGON терапія

  ERGON TECHNIQUE – це метод статичної та динамічної мобілізації м’яких тканин, що використовує спеціальне обладнання – інструмент ERGON.

  12.07.2022

  Mulligan концепція

  MULLIGAN КОНЦЕПЦІЯ (мобілізація з використанням рухів) – популярний різновид мануальної терапії, під час якого знеболення досягається через мобілізацію з використанням рухів.

  12.07.2022

  FDM терапія

  FDM – ТЕРАПІЯ метод лікування болю та проблем опорно-рухового апарату, що базується на моделі фасціальних порушень. Тобто, корекції порушень фасцій (оболонок), що покривають усі органи, зокрема, м’язи, нерви, судини.

  12.07.2022

  М’яка мануальна терапія

  М’ЯКА МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ – це лікування ручними прийомами задля коригування патологічних проявів, спричинених функціональними порушеннями м’яких тканин та кістково-суглобового апарату.

  12.07.2022

  Лікувальний масаж

  ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ – ЦЕ метод дозованої механічної дії на організм руками масажиста чи певними предметами з лікувальною метою. Такий масаж широко розповсюджений як допоміжна терапія при різних захворюваннях. Він дає змогу швидко поліпшити самопочуття і прискорити процес одужання.

  ЗАПИС НА ПРИЙОМ