Skip to content

Реабілітація

Радість життя – це можливість робити те, що любиш, з натхненням та силами. Коли буденні справи, відпочинок чи подорож супроводжує гарний настрій, а не хронічний біль та скутість.

Центр реабілітації хребта та суглобів Аксіс допоможе усунути причину больового синдрому, відновити фізичне здоров’я та свободу рухів після травм чи хірургічних втручань і повернутися до звичного ритму життя та сміливих планів.

Реабілітація в Аксіс - це:

Індивідуальні заняття з фізичним терапевтом
Програма лікування складена лікарем
Точно дозовані навантаження
Лікування причини, а не симптомів
Доказові методи реабілітації

Що входить в курс реабілітації в Аксіс?

В основі ефективного відновлення завжди лежить комплексний підхід. У центрі реабілітації хребта та суглобів Аксіс курс лікування складають відразу кілька фахівців різного профілю. Це дає змогу комплексно і всебічно впливати на патологію, що значно покращує проведене лікування.

Фахівці Аксіс не стоять на місці: постійно опановують нові реабілітаційні методи та поповнюють реабілітаційне обладнання, щоб доповнювати та удосконалювати програми відновлення.

Індивідуальна програма реабілітації складається з урахуванням всіх особливостей постави, перекосів і м’язових дисбалансів та супутніх захворювань. Вона може поєднувати наступні реабілітаційні методики:

Система виконання вправ у підвішеному положенні, орієнтована на роботу глибоких м’язів. Безболісне відновлення руху м’язів та м’язових груп, відновлення координації рухів та зміцнення м’язового скелета тіла.

Система підвісної терапії RedCord

Метод альтернативної медицини, який визначає і виправляє стан внутрішніх органів та систем органів через зміну тонусу пов’язаних з ними скелетних м’язів.

Прикладна кінезіологія

Терапія на балансуючих платформах, під час якої відбувається вплив на пропріорецепцію та вестибулярний апарат.

Дестабілізаційна терапія

Метод реабілітації, спрямований на розширення амплітуди рухів у суглобах, зняття напруження, релаксацію та скорочення м’язів тулуба і кінцівок.

Кінезіотерапія на блочних тренажерах

Процедура накладання на травмовані м’язи, сухожилля та суглоби спеціальних клейких стрічок (тейпів), що зменшують больовий синдром.

Кінезіотейпування

Реабілітація для дітей

Реабілітація для дітей

ПОКАЗАТИ УСІ ПОСЛУГИ

Як проходить реабілітація в Аксіс:

Консультація вузькопрофільних спеціалістів

Діагностика та дообстеження

Реабілітація за індивідуальною програмою

Контроль результатів

Повернення до життя без болю!

Кому потрібна реабілітація в Аксіс

ЗАПИС НА ПРИЙОМ