Skip to content

Про центр

Аксіс – це мережа центрів сучасної фізичної реабілітації для дітей та дорослих, яка має філії в місті Вінниця, Одеса та Хмельницький.

Це перший в Україні центр, де поєднується малоінвазивне хірургічне лікування больових синдромів та сучасні методики реабілітації та фізіотерапії.

Наша мета – повернути до активного життя без болю!

Допоможемо кожному!

АКСІС ADULT

Медичний фітнес для дорослих – комплексне відновлення хребта та суглобів за індивідуальною програмою складеною лікарем. Програма має точно дозовані навантаження та включає в себе передові методики реабілітації.

АКСІС PAIN

Лікувальні блокади (малоінвазивне хірургічне лікування болю), що виконуються під візуальною навігацією, і дозволяють вводити лікарський препарат безпосередньо до джерела болю, що гарантує максимальний і швидкий терапевтичний ефект.

АКСІС KIDS

Дитяча реабілітація – це поєднання фізичної терапії, терапії розвитку та сенсорної терапії для дітей з захворюваннями нервової та опорно-рухової системи. Програма відновлення складається консиліумом лікарів та гарантує індивідуальних підхід до кожного пацієнта.

АКСІС MATERNITY

Індивідуальна програма реабілітації розробляється лікарем фізичної реабілітації разом з акушером-гінекологом, та покликана усунення або зменшення больового синдрому, адаптації організму вагітної жінки до її теперішнього стану, підготовки до пологів та післяпологову реабілітацію

АКСІС SPORT

Програма тренувань для безпечного повернення до спорту після перерви чи травми. Фізичний терапевт розом з лікарем допоможе сформувати правильний тренувальний план із поступовим збільшенням навантажень. Перехід до вправ вищої інтенсивності відбудеться плавно і без ризиків для здоров’я.

АКСІС ReSTART

Індивідуальні програми відновлення після травм та операцій, для пацієнтів після інсульту, із ДЦП, із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності. Фізична реабілітація після перенесеного Covid 19. Комплексні програми покликані максимально швидко повернути пацієнтів до активного життя фізичних обмежень.

Робота націлена на результат!

Програма відновлення складається лікарем індивідуально для кожного пацієнта, та включає в себе передові методики реабілітації посилаючись на міжнародні протоколи лікування. На кожному етапі лікування професійні лікарі контролюють динаміку процесу та при необхідності корегують програму реабілітації.

Наша команда

Наша гордість – це найсильніший лікарський склад. Лікарі центру мають багаторічний досвід в області неврології, ортопедії і травматології, спортивної медицини та фізичної реабілітації.

Окрім наявності обов’язкової лікарської бази, наші фахівці постійно опановують нові складні, унікальні реабілітаційні методики. Це дозволяє нам забезпечити стратегічно правильний підхід до лікування  та найвищий рівень якості медичної допомоги, щоб досягати стійких позитивних результатів лікування.

З 2017 року центр розвиває висококласних фахівців вузького профілю, в першу чергу, завдяки тому, що ми багато років зосереджені саме на лікуванні захворювань хребта та суглобів, постійно заглиблюючись і вдосконалюючи свої знання і досвід.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСЮ КОМАНДУ
ЗАПИС НА ПРИЙОМ