Skip to content

Лікувальний масаж

Радість життя – це можливість робити те, що любиш, з натхненням та силами. Коли буденні справи, відпочинок чи подорож супроводжує гарний настрій, а не хронічний біль та скутість.

Центр реабілітації хребта та суглобів Аксіс допоможе усунути причину больового синдрому, відновити фізичне здоров’я та свободу рухів після травм чи хірургічних втручань і повернутися до звичного ритму життя та сміливих планів.

Реабілітація в Аксіс - це:

Індивідуальні заняття з фізичним терапевтом
Програма лікування складена лікарем
Точно дозовані навантаження
Лікування причини, а не симптомів
Доказові методи реабілітації

Що входить в курс реабілітації в Аксіс?

В основі ефективного відновлення завжди лежить комплексний підхід. У центрі реабілітації хребта та суглобів Аксіс курс лікування складають відразу кілька фахівців різного профілю. Це дає змогу комплексно і всебічно впливати на патологію, що значно покращує проведене лікування.

Фахівці Аксіс не стоять на місці: постійно опановують нові реабілітаційні методи та поповнюють реабілітаційне обладнання, щоб доповнювати та удосконалювати програми відновлення.

Індивідуальна програма реабілітації складається з урахуванням всіх особливостей постави, перекосів і м’язових дисбалансів та супутніх захворювань. Вона може поєднувати наступні реабілітаційні методики:

Призначений для підтримки фізіологічного здоров’я хребта та м’язів спини, що забезпечується максимальним ефектом розслаблення м’язів і усуненням м’язових спазмів.

Лікувальний масаж

Лікування ручними прийомами задля коригування патологічних проявів, спричинених функціональними порушеннями м’яких тканин та кістково-суглобового апарату.

М’яка мануальна терапія

Інноваційний підхід до лікування, який поєднує статичну і динамічну мобілізацію м’яких тканин із застосуванням спеціального клінічного обладнання

ERGON терапія

Метод лікування болю та проблем опорно-рухового апарату, що базується на моделі фасціальних порушень. Тобто, корекції порушень фасцій (оболонок), що покривають усі органи, зокрема, м’язи, нерви, судини.

FDM терапія

Реабілітаційний напрямок який базується на принципах кінезіології розвитку і на нейрофізіологічних принципах функціонування опорно-рухового апарату.

DNS терапія

Мобілізація з використанням рухів – популярний різновид мануальної терапії, під час якого знеболення досягається через мобілізацію з використанням рухів.

Mulligan концепція

Як проходить реабілітація в Аксіс:

Консультація вузькопрофільних спеціалістів

Діагностика та дообстеження

Реабілітація за індивідуальною програмою

Контроль результатів

Повернення до життя без болю!

Кому потрібна реабілітація в Аксіс

ЗАПИС НА ПРИЙОМ