Skip to content

День матері разом з Аксіс

Вже зовсім скоро всі українці відзначатимуть однин з прекрасніших і теплих днів – День матері 2023. Свято, яке присвячене найріднішій людині на Землі, а тому кожна дитина, неважливо скільки їй років, хоче потішиті маму й подарувати їй щось приємне. Наше головне побажання для мам – щоб здоров’я було міцним і ніколи не підводило.

Саме тому команда центру реабілітації хребта та суглобів Аксіс пропонує потурбуватись про здоров’я ваших матусь і підготувала вигідні пропозиції для найкращого подарунку.

Користь лікувального масажу важко переоцінити, особливо коли він виконується професіоналами під наглядом лікаря. Саме масаж має позитивний вплив на організм та є профілактикою захварювань опорно-рухового апарату. Під час професійного масажу стимулюється кровообіг і відтік лімфи з тканин, клітини організму насичуються киснем, а також підвищується рівень гістаміну та ендорфіну

 

Подарунковий сертифікат

Також ви завжди можете придбати у нас подарунковий сертифікат – це завжди гарний подарунок на будь-яке свято. Його можна використати на будь-які послуги, які надаються в Центрі реабілітації хребта та суглобів Аксіс протягом 6-ти місяців. Це може бути і огляд лікаря з складанням індивідуальної програми лікування і на курс занять в залі реабілітації.

 

Традиційно День матері припадає на другу неділю травня. Цьогоріч – це 14 травня.
Навіть зараз, коли в країні триває повномаштабна війна, важливо радувати свою найдорожчу людину
Тому не зволікайте і телефонуйте нам, щоб забронювати свій сертифікат.

Акція діє з 09.05 по 14.05.

 

Сорокопуд Ольга Ігорівна

Медичний директор, лікар невролог

Зворотній зв'язок

    ЗАПИС НА ПРИЙОМ